Жіноча прикраса в українському народному стил ладунка -і кишенька весняна
-5%

2 000 ₴
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0099
+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча прикраса в українському народному стил ладунка -і кишенька весняна Жіноча прикраса в українському народному стилі кишенька весняна з чеського бісеру, (зворотня сторона - плетено з нитки макраме ) на поясі Довжина - 25 см, ширина 22 см, пояс 1 м 70 см.,створено за чудовою схемою автора Natalia Mulyava
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Замок | Немає |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
- Ціна: 1 900 ₴









