Жіноча прикраса в українському народному стилі язик Рута

1 750 ₴
- Під замовлення
- Код: 0024
Відправка з 31 травня 2026+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Під замовлення. Термін виконання 31 день.
Жіноча прикраса в українському народному стилі інтерпретація бойківського язика "Рута"
Прикраса бойківський язик "Рута" з чеського чорного, білого, червоного бісеру, внизу чеські намистини. Довжина - 31см, ширина 16 см, зав'язки по 48 см.
створено за чудовою схемою автора Natalia Mulyava
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Замок | Немає |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
- Ціна: 1 750 ₴







