Жіноча прикраса гердан Зірка Алатирь з чеського бісеру
-5%

2 400 ₴
2 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0971
+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча прикраса гердан Зірка Алатирь з чеського бісеру Український народний стиль. Довжина 60 см. Ширина центрального кулона 10 см. . Автор схеми Ольга Подать
Гердан — це традиційна прикраса, яка пелі в Україні з бісеру. Без сумніву, це народна прикраса чудово доповнює національний український костюм. Оскільки зараз модно поєднувати етнічні елементи з повсякденним одягом, гердан зажаданий серед молоді, він прекрасно гармоніює із сучасними вбраннями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Гердан |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Замок | Немає |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 120 міс |
- Ціна: 2 280 ₴











