Писанка декоративна з бісеру Великодні зайці
-10%

520 ₴
468 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0927
+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Писанка декоративна з бісеру Великодні зайці Висота 6.60 см. поясок 5 см. Бісер чеський. Основа дерев'яне яйце.Техніка — в'язання гачком. Можливо підібрати підставку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Яйце пасхальне |
| Довжина | 7 см |
| Висота | 6.6 см |
| Ширина | 5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 468 ₴











