Кулон підвіска з натурального каменю синій лазурит овальної форми

380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0352
Овальна підвіска кулон 67x38 мм, підвіска з натурального каменю синій лазурит
ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІЛікувальні якості лазуриту відомі людству з давніх пір. Світові літотерапевт і сьогодні використовують камінь у наступних випадках:
- для лікування безсоння та порушень сну
- зняття гарячкових станів
- нормалізації підвищеного артеріального тиску
- усунення болю при мігрені
- лікування запалень
- лікування захворювань очей
- зменшення нападів епілепсії
- лікування радикуліту та інших захворювань суглобів
Також у народній медицині зазначається, що камені небесно-синього кольору допомагають знижувати загрозу викидня і загоювати рани різного походження.
За відгуками езотериків всього світу, лазурит володіє особливими магічними властивостями. Насичений синій відтінок каменю допомагає людям досягати успіхів в будь-яких починаннях. Багато маги вважають цей камінь символом удачі і успіху. Амулети і талісмани з цим мінералом благотворно впливають на енергетичний резерв людини, роблячи його більш врівноваженим і спокійним.
Йоги застосовують лазурит для очищення аури від негативних впливів, тривожних думок, старих спогадів, прикрощів та іншого, що слід стерти в пам'яті. Для цього слід докласти лазурит на "третє око" і зосередитися в медитації на кілька хвилин.
Також лазурит вважається каменем щирості і приязні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Античний |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 32 г |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Для жінок |
| Стан | Новий |
| Виробник | Лазурит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій |
- Ціна: 380 ₴






