Писанка декоративна з бісеру орнамент
-10%

560 ₴
504 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0310
+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Писанка з бісеру. Висота 6.5 см, ширина пояска 4.5 см Бісер чеський. Основа дерев'яне яйце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюза |
| Висота | 7 см |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Великоднє яйце |
- Ціна: 504 ₴









