Декоративна Писанка з бісеру Курчатка
-10%

550 ₴
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0282
+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Писанка з бісеру. Висота 7.30 см, обхват пояска 5.33 см. Бісер чеський. Основа дерев'яне яйце.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Яйце пасхальне |
| Довжина | 7.3 см |
| Висота | 7.3 см |
| Ширина | 5.3 см |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 495 ₴









