Жіноче намисто силянка з чешського бісеру і намистин

1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0059
+380 (50) 569-12-66
Ручная роботаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноче намисто силянка з чешського бісеру і намистин Святковий візерунок із кольорових вставок виглядє особливо вишукано. Підійде для створення цікавих образів.Обхват шиї 38 см + 7 см ланцюжок Довжини зверху вниз 5.5 см, передньої частини 10 см.. Можливо збільшення довжини за допомогою ланцюжка. Виготовлено в техніці бісероплетіння, може доповнити стиль Вашої вишиванки або замінити її.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яна |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал виготовлення виробу | Бісер |
| Покриття | Без покриття |
| Кількість каменів | 0 шт. |
| Стиль виконання | Етнічний |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Основні атрибути | |
| Склад набору | Бісер |
| Вид бісеру | Непрозорий |
| Тематика вишивки | Квіти |
| Кількість кольорів бісеру | 8 |
| Форма отвору | Кругла |
| Тип | Бісер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
- Ціна: 1 500 ₴








